TÜ/Bigbank mängib Balti liiga finaalis! Galerii!

16. märts 2019

Balti liiga finaalturniiri esimeses poolfinaalis TalTech/Tradehouse naiskonnaga õnnestus meil teises geimis oma mäng käima saada ning  3:1 (16:25, 25:9, 25:23, 25:21)  tulemusega homsesse finaali jõuda. Vahetusest sekkunud Jade Šadeiko üleplatsimängijana tõi 24 punkti, millele lisandus kaks blokipunkti. Koguni viis ässa löönud Ingrid Kiisk toetas teda 21 silmaga.

Homses finaalis on meie vastaseks leedukate Alytaus Prekyba Parama. Homne finaalmäng algab Tartu Ülikooli Spordihoones kell 15.00. Tule saali omadele kaasaelama!

Ennem mängu

TÜ/Bigbank mängib sel nädalavahetusel Balti liiga Final Fouris, kuhu jõudsid läbi veerandfinaalide põhiturniiri neli paremat naiskonda ehk  ühtegi lihtsat kohtumist ei ole.

Poolfinaalis tuleb vastu võtta kohalik kodune konkurent TalTech/Tradehouse, kes mängis üle Kaunase naiskonna ja tegi seda mida meie sel hooajal ei suutnudki (võita Kaunast).

Peatreener Kristjan Kais usub, et TÜ/Bigbank on võimeline võitlema Balti liiga võidu eest ning kui vaimne pool on tugev, siis on kõik võimalik. Loodame, et kodupublik aitab meil lihtsamalt pingelistes olukordades toimetada ja annab sellega lisakäigu.

Olulise lülina puudub naiskonnast vigastatud kapten Kertti Külm, kuid kõik teised on enamvähem terved ja valmis naiskonda aitama.

Loodetavasti tuleb saali palju rahvast ning mõnusas õhkkonnas toimuvad põnevad mängud.