Olerex/Veski Mati U18 tüdrukud EVF turniiril Võrus kolmandad!

31. jaan. 2019

Nädalavahetusel Võru Spordikeskuses toimunud kuni 18-aastaste tütarlaste EVF karikavõistluste I finaalturniir lõppes Selver Tallinn Spordikool I esikohaga. Esikolmikusse mahtusid ka Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool ja Olerex/Veski Mati Tartu. 

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Selver Tallinn Spordikool I 5 15 15:0 5/5 
2 Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool 10  11:6 5/5
3. Olerex/Veski Mati Tartu 9:11  5/5 
4. Viljandi Spordikool  8:10  4/5  
5. Spordiklubi Tats Kiili 3 5:12  5/5 
6. Võru Spordikool  1 3 5:14  5/5 

 

Olerex/Veski Mati Tartu U-18 tütarlaste EVF karikavõistluste finaalturniiri lahinguid iseloomustab väga kõikuv mängupilt. Esimese päeva mängud Võru ning Viljandi spordikooliga lõppesid tulemusega 3:2.

Teise päeva kohtumistes tugevate vastaste vastu ei suutnud me tihtipeale kättevõideldud eduseisu enda kasuks pöörata ja nii tuli tunnistada nii Palusalu spordiklubi kui ka Selveri võistkonna 3:0 paremust. Paraku jääb teise päeva ka meie diagonaalründaja Triinu põlvevigastus.

Viimasel päeval läksime vastamisi spordiklubi Tatsiga ning meie enda otsustada oli pronksmedalite saatus. Ka selles mängus jagus põnevust viimaste punktideni, kuid vapralt võidelnud vastaste vastu jagus meil pisut rohkem püssirohtu ning tasuks 3:1 võit ja pronksmedalid. Positiivsest küljest tasuks mainida, et võrdsete vastastega suutsime mängu lõppudes leida kiirema käigu ja võistkondliku mänguga vastasest üle olla ning sellega tagada koht hooaja tähtsaimal turniiril- Eesti meistrivõitluste I finaalgrupis.

Vaadates järgmisele turniirile on vaja kasvatada eneseusku ja teha kõvasti tööd, et eespool olevate vastaste kandadele astuda ning seekord selja taha jäänud võistkondade vastu veel kindlamat mängu näidata.

Võistkond mängis koosseisus: Triinu-Mai Allingu, Karmeli Kaasik, Laura Laas, Laura Kaseorg, Sandra Roos, Lisette Pihor, Marily Simenson-Plakso, Greteli Vähi, Liisa-Lotta Jürgenson, Kertu Kokk, Annabel Ilisson ja Grete Jürgenson.

Turniiri parimate mängijate hulka valiti sidemängija Liisa-Lotta Jürgenson.

Tüdrukuid treenib Jaanika Jakobson