TÜ/Bigbanki võitis ja kaotas Leedus

21. jaan. 2019

TÜ/Bigbanki jaoks oli „Leedu nädalavahetus“ väga mitmes mõttes eriline. Oma tagasituleku tegi sidemängija Liis Noormets ja esimesed õiged tuleristsed sai meie libero Siiri Mari Sikk. Olgu etteruttavalt öeldud, et mõlemate üle saab aind head meelt tunda.

Lisaks pöördus tänu Siiri liitumisele algkoosseisu tavapärasele nurgaründaja kohale meie kapten Kertti Külm, kes oma kindla üldmänguga olukordadest suurema paanika suudab pea alati likvideerida.

Kuid mängude enda juurde tulles, siis esimene kohtumine Kaunasega kujunes tõeliseks proovikiviks, sest vastane mängis hästi ja tegi harvanähtavalt vähe vigu. Arvestades, et viimane korralik mängib jäi meil detsembrisse, oli see seekord meie jaoks liiga kõva pähkel pureda. Vaatamata üksikutele positiivsetele hetkedele võib öelda, et selliseks Kaunaseks me valmis ei olnud ja saadud 0:3 kaotus räägib enda eest.

Pühapäevases ehk teises kohtumises oli meie vastaseks just kuus mängu järjest võitnud Alytaus. Vastupidiselt laupäevale suutsime pühapäeval hakata koheselt oma mängu peale suruma ning vastase mängu lugeda. Nagu ikka siis tekkis kohtumises ka kehvemaid hetki ning kolmanda geimi ebaõnnestunud alguse kasutas kodusaalis pallinud Alytaus edukalt ära ning võitis geimi. Neljandas suutsime aga taas olla ülesannete kõrgusel ning pingilt sekkunud Renate Pikka imelise serviseeria toel võtta geimi-ning mänguvõidu.

Kuna lätlaste RVS oli nädalavahetusel võidukas, siis tegi see meie jaoks põhiturniiri võitmise keerukamaks, kuid miski pole kadunud ja võitleme edasi!

Järgmise kohtumise peame juba laupäeval 26. Jaanuaril, mil võõrustame TalTechi naiskonda. Tartus toimuva Startup Day ürituse tõttu toimub kell 14.00 algav kohtumine Turu tn 8 spordihoones.