TÜ/Eeden naasis Lätist kahe kaotusega

15. veebr. 2016

Laupäevases kohtumises asus Tartu Ülikool/Eeden võõral väljakul mängu RSU naiskonna vastu 25:12 geimivõiduga juhtima, kuid kolmes järgnevas geimis oli omakorda parem koduvõistkond. Tartlannade poolel jõudis 1:3 (12, -13, -15, -20) kaotusmängus ainsana kahekohalise punktisummani Laura Reiter, kelle  arvele märgiti kasuteguri +14 juures 20 silma. Emajõelinna esindus jäi vastasele selgelt alla nii rünnakuefektiivsuses (37%-43%) kui blokipunktide arvestuses (2-11).

Pühapäev kahjuks geimivõiduni ei jõutud ja kaotati Babitele 3:0 (22, 11, 24). Tartlannade poolel jõudis ainsana kahekohalise resultaadini 11 punkti kogunud Laura Reiter. Laura Luik, Liis Noormets ja Mari Arak lisasid omadele 7 silma. Pallingu vastuvõtul suurepärast 79-protsendilist täpsust näidanud Emajõelinna esinduse murelapseks kujunes rünnak, sest vaid 34% üritustest lõppes punktivõiduga. Võitjad võtsid Tartu naiskonna pallingut vastu 64-protsendiliselt ja realiseerisid rünnakuid 47-protsendiliselt.

Järgmise mängu peab naiskond 21. veebruaril kell 16.00 kodusaalis VK “miLATss” vastu.

Tekst: Volley.ee