Treeninggrupid 2019/2020

 

Treener Argo Meresaar 

U-18/U-20 poisid
Esmaspäev: 18.00-19.30 TÜ SH kollane saal
Teisipäev: 19.00-21.00 A. Le Coqi SH II saal
Kolmapäev: 18.00-19.30 TÜ SH kollane saal
Neljapäev: 18.00-19.00 jõud TÜ SH
Reede: 16.30-18.00 TÜ SH kollane saal

U-16 poisid
Esmaspäev: 17.00-18.00 ÜKE TÜ SH
Teisipäev: 17.30-19.00 A. Le Coqi SH II saal
Kolmapäev: 16.30-18.00 TÜ SH kollane saal
Neljapäev: 19.00-20.30 A. Le Coqi SH II saal

U-12/U-14 poisid
Esmaspäev: 16.00-17.00 ÜKE TÜ SH
Teisipäev: 16.00-17.30 A. Le Coqi SH II saal
Kolmapäev: 15.00-16.30 TÜ SH kollane saal
Neljapäev: 16.00-17.30 A. Le Coqi SH II saal

 

Treener Argo Meresaar kontaktid:
Telefon: 5215700
E-post: argo@skduo.ee

 

 

Treener Jaanika Jakobson 

U-18/U-20 tüdrukud
Esmaspäev: 18.00-19.00 ÜKE TÜ SH
Teisipäev: 18.00-20.00 TÜ SH kollane saal
Kolmapäev: 18.00-19.30 A. Le Coqi SH II saal
Neljapäev: 18.00-20.00 TÜ SH kollane saal
Reede: jõud TÜ SH

U-14 tüdrukud
Esmaspäev: 17.00-18.30 A. Le Coqi SH II saal
Teisipäev: 17.00-18.00 ÜKE TÜ SH
Kolmapäev: 16.30-18.00 A. Le Coqi SH II saal
Neljapäev: 16.30-18.00 TÜ SH kollane saal

U-12 tüdrukud
Esmaspäev: 15.30-17.00 A. Le Coqi SH II saal
Teisipäev: 16.00-17.00 ÜKE TÜ SH
Kolmapäev: 15.00-16.30 A. Le Coqi SH II saal
Neljapäev: 15.00-16.30 TÜ SH kollane saal

 

Treener Jaanika kontaktid:
Telefon: 58055888
E-post: jaanika@skduo.ee

 

Treenerid Liina ja Kristjan Kais

U-16 tüdrukud

Esmaspäev: 16.30-18.00 TÜ SH kollane saal 
Teisipäev: 18.00-19.00 TÜ SH ÜKE
Kolmapäev: 16.30-18.00 TÜ SH kollane saal 
Neljapäev: 16.30-18.00 TÜ SH kollane saal 

 

Treener Liina kontaktid:
Telefon: 55687034
E-post: liina@tdk.ee

 

 

Treener Mari-Liis Tasa

U-10/U-12 tüdrukud
Esmaspäev: 15.30-16.30 A. Le Coqi SH II saal
Teisipäev: 15.00-16.00 TÜ SH kollane saal 
Kolmapäev: 15.00-16.00 A. Le Coqi II saal
Neljapäev: 15.00-16.00 TÜ SH kollane saal

 

Treener Mari-Liisi kontaktid:
Telefon: 5231718
E-post: mariliis.tasa@gmail.com

 

 

 

 

Treener Karl Kuhlberg

U-10 poisid 
Esmaspäev: 16.30-17.30 A. Le Coqi SH II saal
Kolmapäev: 15.00-16.00 TÜ SH kollane saal
Neljapäev: 16.30-17.30 A. Le Coqi SH II saal
Reede: 15.00-16.00 TÜ SH kollane saal

NB! Alustame 3 septembrist!

Treener Karl Kuhlberg kontakt:
Telefon: 53053794
E-post: kuhlbergkarl@gmail.com

 

Treener Kreete Pärtelpoeg

2001-2005 harrastajad tüdrukud

Teisipäev: 16.30-18.00 TÜ SH kollane saal
Kolmapäev: 19.30-21.00 TÜ SH kollane saal

 

Treener Kreete kontaktid:
Telefon: 53540863
E-post: Kreete98@hotmail.com

 

Treener Andres Vaino

Täiskasvanud harrastajad

Esmaspäev: 19.30-21.00 Ujula 4 TÜ SH kollane saal
Neljapäev: 20.00-21.00 Ujula 4 TÜ SH kollane saal

Treener Andrese kontaktid:
E-post: vaino.andres@gmail.com

 

 

 

 

 

Treenerid Argo Meresaar ja Jaanika Jakobson

U-10/U-12 tüdrukud ja poisid, hommikupoolne grupp

Teisipäev: 10.00-11.00 TÜ SH kollane saal
Kolmapäev: 10.00-11.00 TÜ SH kollane saal
Neljapäev: 10.00-11.00 TÜ SH kollane saal

Treener Jaanika kontaktid:
Telefon: 58055888
E-post: jaanika@skduo.ee

Treener Argo kontaktid:
Telefon: 5215700
E-post: argo@skduo.ee

 

Treener Annabel Huik

2004-2006 tüdrukud
Esmaspäev: 18.00-19.30 TÜ SH kollane saal
Teisipäev: 16.30-18.00 TÜ SH kollane saal
Kolmapäev: 16.30-18.00 A. Le Coqi SH II saal
Neljapäev: 17.00-18.00 TÜ SH (ÜKE)

 

Treener Annabeli kontaktid:
Telefon: 59115429
E-post: annabelhuik@gmail.com