Andrei Ojamets Tartus tagasi

29. aug. 2016

Seatud eesmärgid peavad olema suured, kuid kindlasti realiseeritavad

Klubi eduka noortetöö pikaajalisemaks eesmärgiks on olnud väljundi pakkumine nii noormeestele kui neidudele. Pikka aega oli klubi ainsaks esindusvõistkonnaks Bigbank Tartu meeskond, kuid tänasel päeval oleme teist hooaega alustamas ka Tartu Ülikool/Eedeni naiskonna eestvedajana.

Naiskonna liitumisega sai täidetud väga oluline lüli, mis seni klubi püramiidi silmas pidades puudus. Nimelt sooviti oma klubi kasvandikke kaasata kõrgesse mängu ning pakkuda noortele võimalusi ka pärast A-klassi.

Esimesel aastal täitis vastutusrikast treeneri ametit pika treeneritöö kogemusega võrkpallitreener Alar Kaljuvee. Peamiselt oma klubi kasvandikest komplekteeritud noor naiskond saavutas Alari juhendamisel Eesti meistrivõistluste arvestuses tubli 5. Koha.

Andrei Ojamets Tartus tagasi

Uuest hooajast soovime teha sammu edasi, sest TÜ/Eedeni peatreenerina asub tööle tunnustatud võrpallitreener Andrei Ojamets.

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi ja Eedeni Keskuse poolne jätkuv koostöö ja toetus ning uue värske tulijana Kaarsilla Kinnisvara on olnud tugevaks inspiratsiooniks seadmaks naiskonnale uueks hooajaks kõrgeid sihte.

Naiste võrkpall pole pärnakale sugugi võõras, sest ta on klubi naiskonda juhendanud varemgi. Lisaks töötab mees praegu naiste koondise abitreenerina ning omab head ülevaadet meie naiste võrkpalli hetkeseisust.

Andrei tulek on kindlasti samm edasi TÜ/Eedeni naiskonna professionaalsuse suunas ning vastse peatreeneri sõnul loodetakse tuleval hooajal sekkuda medaliheitlusse ning kindlasti ei pea see medal olema kõige kahvatum.

Klubi tänab kõiki toetajaid ja uusi tulijaid. Et kõik meie mõtted leiaksid tee reaalsusse!

Naiskond alustab oma hooaega oktoobri keskpaigas.