Argo poiste tihe võistlusgraafik

13. okt. 2016

Teise tugevusgrupi turniir Rakveres U20 poistele

U-20 vanuseklassi noormehed käisid teise tugevusgrupi turniiril Rakveres, kus vastasteks SK Tats, Rakvere, Selver Tallinn ja Saarema.

Esimesel päeval kohtuti kohe suurimate konkurentide SK Tatsi ja Rakverega. Mängumootor ei tahtnud kuidagi käivituda, vastased (eriti võõrustajad) näitasid aga meeletut võitlusvaimu kaitses ning mõlemad mängus tuli vastu võtta üsnagi kindlad 0:3 kaotused. Teisel päeval mängisime Saaremaa ja Selver Tallinnaga ning võitsime mõlemad mängud. Treener jäi nende mängudega üsnagi rahule ja seda mitte võitude, vaid võitlusvaimu ja targema tegutsemise pärast.

Tartumaa sügismängud

Teisipäeva õhtul kohtusid SALVA/Kaarsilla Tartu noormehed Tartumaa sügismängude raames Tartu valla võistkonnaga ja vastu tuli võtta 1:3 kaotus. Ei puudunud palju, et mäng oleks triivinud sarnaselt eelmisele nädalale ka viiendasse geimi, kuid vanemad ja kogenumad suutsid seekord geimilõpu enda kasuks pöörata ja tasuks neile 3:1 võit.

Tulemas karikavõistluste tsoonimängud U18 poistele

Selle nädala reedel ja laupäeval mängivad U-18 poisid Rakveres karikavõistluste tsoonimänge, kus vastasteks Rakvere, Hiiumaa, Tats II ja Võru. Eesmärgiks on kindlasti pääs kahe tugevama hulka, kes pääsevad mängima esimesse finaali. Paljud selle vanuseklassi mängijad olid väljakul ka juba U-20 vanuseklassi võistkonnas, kust saadud karastus peaks kindlasti kasuks tulema. Nägemata veel vastaseid, ei saa aga panna madalamat eesmärki, kui finaalturniirilt koju tuua medal.