Bigbank alistas Barrus Võru ja tõusis liidriks!

13. okt. 2022

Bigbank Tartu alistas eile 3:1, peaaegu et täismaja ees, tabelit juhtinud Barrus Võru VK ning tõusis tabeli liidriks. Kohtumine algas ja kulges punkt-punktis küllaltki suurte tõusude-mõõnadega, mis kindlasti oli publikule maiuspalaks. Ennem kui viimane vile kõlanud, ei saanud keegi kindel olla, kumb meeskond geimi võidab!

Vaatamata suurele rünnakuvigade arvule, kujunesid mõned pallivahetused nii pikaks, et vajadusel oleks saanud vahepeal ise treeningul ära käia. Kaitsemäng mida näidati oli väga hingestatud ja pani publiku rõkkama.

Bigbank Tartu peatreener Alar Rikberg sõnas kohtumise järgselt, et teatud mehi on vaevanud/vaevamas kerge ahigusepisik ning see mõjutas pisut etteastet, kuid sellised võitluslikud mängud saavadki olema ilmselt selle hooaja märksõnaks. Keegi ei saa ühegi vastase vastu jalga sirgeks lasta ning peab võitlema viimase hetkeni.

Tabelit juhtida on hea, kuid peatreeneri kinnitusel nad sellest end uinutada ei lase, sest selleks, et mängupilt paraneks, on vaja veel kõvasti tööd teha.

Järgmise kohtumise peab Bigbank juba sel pühapäeval, mil kell 16:00 võõrustatakse värsket Läti superkarika võitjat RTU-d!