Bigbank taas võidukas!

25. jaan. 2021

Bigbank Tartu võõrustas pühapäeval Credit24 meistriliiga kohtumises leedukate Amber Volley-t! Kohtumine algas tartlastele väga rabedalt ning kurjakuulutavalt. Leedukad haarasid ise ohjad ja võitsid esimese geimi 25:23. Teises geimis suutsid külalised 13:6 ette rebida ja tundus, et Bigbankil ei õnnestu midagi, kuid siis tekkis mängu murrang ja saadi oma mäng ka jooksma. Tasavägine geim võideti 28:26 ja seejärel haarati juba ise juhtohjad ning kogu kohtumine lõpuks 3:1 Bigbank Tartule.

Kohtumise järel peatreener Rikberg erilises võidujoovastuses polnud ning pigem raputas võistkonnale tuhka pähe, sest see kuidas alguses mängiti oli allpool igasugust mängutaset. Juba vähe positiivsemal toonil lisas ta, et sellest võidust saab hea õppematerjali, millest loodetavasti suudetakse kasu lõigata ja omad järeldused teha.

Teistes credit24 meistriliiga vastasseisudes suutsid kolm võidupunkti võtta ka Selver Tallinn ning Saaremaa VK, seega võitlus põhiturniiri võidu eest kestab edasi! Tabeliseis on nähtav siit

Järgmised kohtumised peaks Bigbank pidama võõrsil 30. ja 31. jaanuaril vastavalt RTU ja Jekabpilsi vastu!