Bigbank täna võõrsil, homme kodus!

13. dets. 2019

Bigbank Tartu peab täna ja homme kaks väga põnevat ja olulist Credit24 meistriliiga mängu, sest kohtutakse enda lähimate jälitajatega. Täna võõrsil kell 19:00 tallinna Selveriga ning homme kodusaalis kell 17:00 Jekabpilsiga.

Peatreener Ojamets kurtis, et meeskond pole võib-olla nii puhanud kui sellistega kohtumiste eel tahaks, kuid just siin saabki oma tõelist sisu näidata. Ta usub, et motivatsiooni puudust nende kahe vastase vastu ei saa kuidagi olla, sest mängus on võimalikult hea koht põhiturniiril.

Tänane vastane Selver on väga julge rünnaku ja serviga võistkond, kelle vastu peame suutma isegi julge servida and võrgust kaugel hoida. Jekabpilsi osas ütles Andrei, et see võistkond mängib pisut teistsugust võrkpalli kui enamus siin liigas ja on seetõttu väga ebamugav vastane. Lõpetuseks sõnas juhendaja, et loomulikult läheme kahe võidu järele ja tahame oma positsiooni tabelis kaitsta!

Tänasest kohtumisest Selveriga teeme ülekande Kanal 12 (algus 18.55)

Homne mäng Jekabpilsiga on nähtav postimees.ee vahendusel, kuid tule saali ja ela hoopis kohapeal kaasa! Algus 17.00 ja TÜ spordihoones!