Bigbank Tartu alistas Pärnu VK!

1. nov. 2019

Bigbank alistas eilses Credit24 meistriliiga mängus 3:0 Pärnu VK ning püsib hooaja alguses ilusti põhiturniiri esikoha konkurentsis. Kohtumine oli küllaltki sarnane eelnevale nende meeskondade kohtumisele Aadu Lukase karikavõistlustel. Bigbank läks geimi teises pooles oma teed ja võttis võidu. Kolmas geim oli ainuke, mis pakkus pisut teistsugust vaatemängu, kuid lõpptulemuses jäi samaks.

Peatreener Ojamets sõnas, et negatiivsema poole peale võib kanda pisemad vigastuste mured, kuid positiivne oli Alex Saaremaa sekkumine kolmandas geimis. Kuus punkti nii lühikese ajaga on kõva sõna.

Ojamets viskas õhku ka küsimuse, et  võib-olla suutis Alex enda hetke ära oodata ja siit hakkabki tema esiletõus? Kuid võttis olukorda rahulikult ja tõdes, et noorel mehel läheb veel palju aega ennem kui mänguolukordi vajaliku kiirusega lugema hakkab.

GALERII

Järgmise mängu peab Bigbank juba pühapäeval kell 19.00, mil võõrustatakse Selver Tallinna meeskonda. Tabelis ollakse vastavalt teisel-kolmandal real ning oodata on tõelist põnevusduelli.