Bigbank Tartu alistas Pärnu VK!

24. okt. 2019

Bigbank Tartu alistas Aadu Lukase karikavõistluste raames 3:0 Pärnu VK. Kahe mängu kokkuvõttes parem pääseb veerandfinaalseeriast edasi, kus vastaseks suure tõenäosusega TalTech.

Eilses kohtumises domineeris Bigbank mängu kulgu hiljemalt geimide teises pooles ning suurt põnevust õhku ei tekkinudki.

Peatreenr Ojamets oli rahul, et Tammearu liikumine diagonaalist tagasi nurgaründajaks kulges positiivselt ning Curtis Stockton on samuti klappi Toobaliga leidmas. Ainukene tõrvatilk meepotis oli Kaibaldi vigastus, mis sundis teda soojenduse järel siiski kohtumist pingilt vaatama.

Vaatamata kindlale võidule jääb põnevus seeriasse kestma, sest korduskohtumiseks 19 novembril peaks Pärnuga liituma kaks täiendust. Lisaks peaks mängukõlbulikuks saama brasiillasest keskmees.

Järgmise kohtumise peab Bigbank Tartu samuti Pärnuga, kuid seda Credit24 meistriliiga raames 31. oktoobril kell 19.00 TÜ spordihoones.