Bigbank Tartu alistas Selver Tallinna!

22. veebr. 2021

Tartu Bigbank alistas eile toimunud põnevuslahingus 3:2 Selver Tallinna ja seda vastase koduväljakul! Selle võiduga oleme endiselt ainukene võistkond, kes Eesti meistrivõistluste vaheringi jätkamas kaotuseta ning omame head võimalus võidelda endale esimene asetus meistrivõistluste play-off mängudeks! 

Eilne kohtumine kulges tõusude ja mõõnadega ning 2:0 algedu järel leidsime end 2:2 viigiseisult. viies ja otsustav geim oli väga tasavägine ning võrdne ning suutsime selle kõigenapimalt 15:13 võita!

Peatreener Rikbergi sõnul oli väga oluline, et vaatamata eduseisu käest andmisele, suutsime viimases taaskord enda paremuse maksvusele panna. See andis kindlasti usku kõvasti juurde. Peatreeneri sõnul on nüüdseks taas mängukõlblik ka Siim Põlluäär, kuid eile proovisime Märt Tammearuga. Selge on see, et meil on nende mõlema käik hetkel olemas ja mängijaid saab liigutada vastavalt vajadusele ja kohtumise iseloomule.

Järgmise mängu peab Bigbank kodusaalis Pärnu VK-ga. Meie jaoks vaheturniiri viimane kohtumine leiab aset pühapäeval 28. veebruaril kell 19:00 Tartu Ülikooli spordihoones!