Bigbank Tartu alistus kindlalt Pärnule!

3. dets. 2018

Bigbank Tartu pidi Eesti karikavõistluste poolfinaalseeria avamängus võtma vastu kindla 0:3 kaotuse, sest hea emotsiooniga pärnakatele meil seekord midagi vatsu panna ei olnud. Kuigi kohtumine algas paremini Bigbankile, siis esimese geimi 10:7 eduseisult lasti Pärnul edaspidi teha, mis nad heaks arvavad. Tulemuseks kindel 0:3 kaotus ning kordumängus päästab nüüd vaid 3:0 või 3:1 võit ja paremus ka „Kuldses geimis“. Pole võimatu ülesanne, kuid kindlasti raske ning nõuab õnnestunud mängu.

Peatreener Andre Ojamets sõnas, et suurim erinevus oli servivastuvõtul ja kaitsemängus. Ühel võistkonnal õnnestus seekord kõik ja teisel mitte midagi. Kuid kindlasti pole me püssi põõsasse visanud ning lähme 9. detsembril Pärnusse edasipääsu jahtima.

Paari võitjat ootab finaalis Saaremaa VK vs Selver Tallinn vaheline võitja. Seal alistas Saaremaa avamängus samuti 3:0 Selver Tallinna