Bigbank Tartu alistus Saaremaale 2:3!

17. nov. 2017

Bigbank Tartu kaotas eile võõrsil Saaremaa VK-le 2:3. Väga suurte tõusude-mõõnadega kohtumises alustas paremini Saaremaa, kuid Bigbank sai mängu sisse tagasi ja asus geimidega 2:1 juhtida. Seejärel suutis Saaremaa ikkagi Hindrek Pulga vedamisel tuua pöörde ja võtta 3:2 võidu.

Oma episoodilise debüüdi tegi ka uusim täiendus Samuel Walker, kes võitles veel pisut meie ajavöönidisse sulandumisega. Loodetavasti saame edaspidi tast suurt abi ja lisajõudu juurde.

Nüüd tuleb võistlusmängudes suurem paus ning järgmise üliolulise kohtumise peame 29. novembril kell 20.00 kodusaalis Pärnu VK vastu. Tegemist on Eesti Karikavõistluste veerandfinaalseeria korduskohtumisega ning sealt kaotajana väljumine oleks pettumus mõlemale osalisele.