Bigbank Tartu alustab rasket nädalat!

9. dets. 2019

Bigbank alistas eile Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaalis 3:0 TalTechi. Võõrsil peetud kohtumise esimene geim pakkus võimalusi mõlemale poolele, kuid järgmised kaks juba kindlamalt Bigbank Tartule.

Eriti heas hoos olid Curtis Stockton ja Alex Saaremaa, kuid peatreener Ojamets rõhutas, et võidab meeskond ja võistkonnana olime eile head. Kuid see oli alles esimene samm finaali suunas. Nüüd tuleb teine mäng kodus ka positiivselt lõpetada.

Kordusmäng on juba 10. detsembril kell 19.00. Kuid sellega Bigbanki keeruline nädal alles algab, sest reedel kell 19.00 kohtutakse võõrsil Selver Tallinnaga ning laupäeval juba kodus 17:00 Jekabpilsiga. Mõlemad vastased on tabelis Bigbanki lähimad ohustajad ning oodata on pingelisi ning tasavägiseid heitlusi.

Peatreener Ojamets sõnas, et nii rasket perioodi, kus nädala jooksul on neli mängu, ta ei mäletagi. Vahest siis sainult finaalseeriates.

Bigbank Tartu vs TalTech teisipäeval 10. detsembril kell 19:00 TÜ spordihoones

Bigbank Tartu vs Selver Tallinn 13. detsembril kell 19:00 Audentese spordihoones

Bigbank Tartu vs Jekabpils Luši 14. detsembril kell 17:00 TÜ spordihoones