Bigbank Tartu alustas kaotusega!

3. okt. 2022

Bigbank Tartu alustas nädalavahetusel Balti liiga hooaega kui pidi kodusaalis kõige napimalt 2:3 alla vanduma kahe hooaja vahepeal ühinenud Selver Tallinna ja Taltechi ühendvõistkonnale. Kohtumine algas tartlastele hästi, kuid 6:2 algedu sulas kiirelt ja külalised võtsid kindla geimivõidu.

Teises vaatuses oli Bigbankil kaks geimpalli, kuid needki suutis Selver/TalTech tõrjuda ja ise võidu võtta. Kolmas ja neljas geim tegi tartlaste peatreener Rikberg väljakul mõne nutika vangerduse ja see tõi edu, sest need kuulusid kindlalt Bigbankile. Viiendas geimi algaski nii kõik justkui nullist. Seal olid taaskord edukamad külalised ning teenitigi esimene võit tabelisse.

Bigbank Tartu peatreener Alar Rikberg sõnas, et teatud krobelisust oli oodata ja selleks, et võistkond hakkaks soovitul kujul mängima, läheb veel aega. Eraldi tahtis ta välja tuua Mart Naabri etteasta, kes tõis suisa 21(+20)punkti ning neist 11 blokiga!

Järgmise mängu peab Bigbank Tartu võõrsil  8. oktoobril kell 17:00 Pärnu VK-ga!