Bigbank Tartu alustas poolfinaalseeriat võiduga!

4. apr. 2017

Bigbank Tartu alustas kolme võiduni mängitavat Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriat ülipõneva 3:2 võiduga Rakvere VK üle.

Kohtumise algus kuulutas edulugu külalistele, kuid seejärel said tartlasedki oma mängumootori käima ning Bradley Robert Gunteri mängu sekkumine tõi platsile üleüldise kindlustunde.

Supermängu teinud Mart Naabri vedamisel võideti teine ja kolmas geim ning tundus, et asjad kulgevad võõrustajatele sobivas rütmis. Neljandas geimis oli jõudude vahekord taas vastupidine ning Rakvere dikteeris. See ära kukkumine tegi meelehärmi ka peatreener Lüütseppale, kes head selgitust sellele ei leidnud.

Kohtumise järgselt tuli, aga võiduga rhaul olla, sest selles seerias loevad vaid võidud. Vastasseisu teine ja kolmas kohtumine peetakse vastavalt 5.  aprill kell 19.00 Rakveres ja 8.  aprill kell 18.00 Tartus.