Bigbank Tartu jäi Balti medalita!

19. apr. 2021

Bigbank Tartu pidi laupäeval Kuressaares lõppenud Credit24 meistriliiga medalimängudelt lahkuma neljanda kohaga. Esimesed märgid sellest, et ei ole meie nädal, algasid juba varem, sest mõned päevad enne otsustavaid kohtumisi sai korraliku löögi Märt Tammearu pöial, lisaks segas kõhuviirus Kevin Soo tegemisi. Sellele järgnesid meie ühe liidri Albert Hurda trauma juba poolfinaali esimeses geimis ning kapten Toobali vigastus teises. Arevstades, et meie meeskond tugineb väga palju just algkoosseisule, siis nendest tagasilöökidest me võidukalt välja tulla ei suutnudki. 

Peatreener Alar Rikbergi sõnul mängis Tallinna Selver poolfinaalis väga head võrkpalli ja isegi põhijõududega oleks neid sel päeval olnud väga raske pidurdada. Pronksimängus pakuti meile võimalusi, kuid kokkuvõttes oli vastasel tahtmist ja nälga ilmselt rohkem ja nii suudeti endast rohkem välja pigistada.

Balti liiga võit läks tulise finaali järel Selver Tallinnale ning saarlased pidid 2:3 kaotuse järel leppima kodusaalis hõbedaga.

Pronksmedalid siis Jekabpils Luši-le ja neljandad olime meie.

Hooajale tagasi vaadates oli erakordselt põnev hooaeg ning telepildi võimalusel oli võimalik jälgida väga kõrgetasemelist võrkpalli!

Uued uudised ja mõtted tuleviku osas tulemas juba lähiajal!