Bigbank Tartu jätkas koduliigat võidukalt!

18. okt. 2021

Bigbank Tartu alistas eile Credit24 meistriliiga mängus 3:1 koduse rivaali TalTechi, kes suve jooksul jõudsasti täienenud. Kohtumine algas tartlastele raskelt ning näha oli, et tihe reisigraafik on jalgades. Polnud sellist särtsu nagu vaja olnuks, kuid geimi-geimi haaval suutsime end koguda ja vaatamata kaotatud avavaatusele võtta vajalikud kolm punkti.

Peatreener Rikbergi sõnas, et äärmiselt hea meel on, et euromängudest tulnud reiside ja vähese treeningaja kiuste suudeti ilma (punkti) kaotuseta hakkama saada. Vastane oli selgelt särtsakam, kuid meie parem keskmine tase aitas seekord võidule.

Midagi palju lihtsamaks minemas pole, sest alanud nädalal ootavad ees kaks Aadu Luukase karikavõistluste mängud. Esimene neist 21. oktoobril kell 19.00 võõrsil ja teine 24. oktoobril kell 14:00 kodusaalis. Mõlemal juhul vastaseks esiliiga punt AB Premium/Rae vald.