Bigbank Tartu kindlustas liidrikohta, nädalavahetus taas mängud!

23. nov. 2018

Bigbank Tartu alistas eile 3:0 TalTechi ning kindlustas sellega liidripositsiooni. Algusest peale saime parema stardi ning kuigi teine geim kujunes enamjaolt TalTechi taktikepi all, siis suutsime ikkagi enda võimsuse maksvusele panna.

Peatreener Ojametsa sõnul häiris teda asjaolu, et mitmed pallid põrkasid blokist ja kaitsest täiesti arusaamatus suunas olukordades, kus seda poleks tohtinud juhtuda. Kõige positiivsemad asjad olid saadud 3 punkti ning Siim Tammearu ilusad mängu sekkumised.

Pihka puhkust meeskonnal ei ole, sest juba laupäeval kell 14.00 võõrustatakse kodusaalis Limbaži meeskonda ning pühapäeval kell 15.00 mängitakse karikavõistluste veerandfinaalseeria korduskohtumist Tallinna Ülikooliga. Paari võitjat ootab poolfinaalis Pärnu VK.