Bigbank Tartu kindlustas liidrikohta!

5. dets. 2019

Bigbank Tartu kohtus eile TalTechi meeskonnaga, mis oli üks kolmest järjestikusest omavahelisest vastasseisust. Vastupidiselt kahele järgnevale läks lõppenud mäng Credit24 meistriliiga arvestusse. Bigbankil õnnestus võõrsilt võtta vajalik 3:1 võit ja kolm lisapunkti. Sellega säilitati ühe enam peetud mängu juures ühepunktiline eduseis Saaremaa VK ees.

Vaatamata võidule ja kindlale üleoleku esimeses ja kolmandas geimis, jagus närvilisust omajagu ning kohatiste lohakuste tõttu otsustasid võitja saatuse geimilõpud.

Peatreener Ojamets oli mängujärgselt Rahul saadud punktidega, kuid mitte niivõrd mängupildiga. Ebakõla ja närvilisust oli platsil ilmselgelt liiga palju ja seda just olukordades, kus mõned korrad oleme ise eksinud. Siis äkki hakatakse varakult üksteisele otsa vaatama ja süüdlast otsima, olenemata sellest, et katki ei ole veel mitte midagi.

Järgmised kaks mängu TalTechi vastu on Aadu Luukase karikavõistluste poolfinaalid ning toimuvad 8. detsembril kell 19.00 Tallinnas ning 10. detsembril kell 19.00 Tartus.