Bigbank Tartu kindlustas liidripositsiooni!

13. dets. 2018

Bigbank Tartu alistas eile võõrsile 3:0 Selver Tallinna ning kindlustas sellega oma esikohta turniiritabelis! Kuigi esimese geimi lõpp läks küllaltki ärevaks, siis oli üldjoontes kohtumine täielikult tartlaste kontrolli all. Vastupidiselt viimastele karikavõistluste kohtumistele, õnnestus oma serv ning mängiti kaitseski isuga. Statistikast võib leida küll vaid 4 blokipunkti ja needki kõik esimeses geimis, kuid väga palju oli pidurdusi, mis statistikas ei kajastu, kuid lihtsustavad palju kaitsemängu.

Peatreener Andrei Ojamets oligi rahul eelkõige sellega, et vaatamata pettumusele, mis peale karikavõistlusi võistkonda piinas, suudeti kiirelt kosuda ja näidata Selveri vastu ilusat võrkpalli. Võimalik, et saadud raputus, aitas võistkonnas mõned asjad paika rääkida ja loksutada ning saame siit nüüd siht silme ees edasi võidelda!

Pikka puhkust meeskonnal pole, sest juba laupäeval sõidetakse külla Rakvere VK-le. Kohtumine sealses spordihallis algab 16.00. Seejärel saab Bigbanki sportlikule jõulupuhkusele ning 2019 aasta esimene kohtumine peetakse 13.01 kell 17.00 Pärnus sealse võrkpalliklubiga!