Bigbank Tartu naasis Lätist võiduta!

8. veebr. 2021

Bigbank Tartu pidas möödunud nädalavahetusel kaks järjestikust kohtumist Läti tippude RTU/Robežsardze/Jurmala ja Jekabpils Luši vatsu. Mängud olid küllaltki tagasivägiseid, kuid siiski tuli meil tunnistada koduväljaku eelist omanud vastaste 3:2 ja 3:1 paremust.

Meie jaoks on Credit24 meistriliiga põhiturniir nüüd lõppenud ja vaatamata hetkelisele teisele kohale on küllaltki tõenäoline, et langeme kolmandaks. Seejärel võib hetkel ennustada meie vastaseks kas Pärnu VK-i või lätlaste RTU-d. Kuid mitmed kohtumised on veel pidamata ning selgust ei tule enne veebruari teist poolt.

Nüüd vahepeal algavad Eesti meistrivõistluste vahegrupi mängud. Meie esimene vastane seal on Saaremaa VK, keda võõrustame juba 13. veebruaril kell 17:00 meie endi kodusaalis.

Peatreener Alar Rikberg võttis eelneva nädalavahetuse ja tulevased kohtumised kokku sõnadega, et midagi katki ei ole ja hooaja oluline osa ootab alles ees. Nüüd on kõige tähtsam püsida terve ning korralikult treeninda. Olla valmis nii füüsiliselt kui vaimselt!