Bigbank Tartu naasis Rakverest võiduga!

23. jaan. 2017

Bigbank Tartu meeskond pidas selle kalendriaasta sees oma esimese kohtumise kui pühapäeval 22 jaanuaril kohtuti võõrsil Rakvere VK-ga.

Pikast mängupausist tingituna oli mängumootori käima saamine aeglane, kuid seda võimsam oli  tulemus. Pärast esimest kaotatud geimi suruti kahes järgmises võõrustajad põlvili. Neljandas geimis hakkas hoog taas raugema, kuid võistkonna punktimasin Gunter vedas siiski tartlased võiduka lõpuni. Võib öelda, et pärast kolmandat geimi jäime sarnaselt rallimehele Tänakule kahesilindriliseks, kuid vedasime lõpuni välja!

Peatreener Lüütsepp kommenteeris kohtumist järgnevalt:
“Olen kolme punkti üle õnnelik, aga mäng oli meie jaoks heitlik ja närviline. Esimeses ja neljandas geimis andsime suure hulga oma vigadega initsiatiivi Rakverele ja tekitasime neile võimaluse mäng viia viiendasse geimi. Eelkõige Bradi vedamisel lõppes see mäng siiski neljandas.

Teise ja kolmanda geimiga olen rahul, suutsime oma mängu koos hoida ja tegutsesime nii nagu seda ootan. Meil on võistkonnas mängumehi rohkem kui põhikoosseis ja see andis eile võimaluse teha palju vahetusi, otsimaks parimat koosseisu.

Viimasel ajal trennis ennast väga heas küljest näidanud Mike sai esimest korda võimaluse alustada põhikoosseisus ja sai oma ülesannetega hakkama. Viimases trennis vigastas oma õlga Toms ja seetõttu ka vahetasin ta eile väga kiirelt pingile, sest oli näha, et ta täie jõuga ikkagi rünnata ei saanud ja ei tahtnud vigastuse süvenemisega riskida.”

BBTvsRakvere (41)

Mõned momendid eilsest mängust on üleval Bigbank Tartu galeriis.

Järgmised kohtumised peab meeskond Võrus ja Tartus vastaval 28 jaanuar kell 17.00 ning 29 jaanuar samuti 17:00.