Bigbank Tartu näitas Pärnu vastu head mängu ja võidutahet

12. dets. 2016

Bigbank Tartu sammub Credit24 meistriliigas samm-sammult võitude rada. Pühapäeval võideti kindlalt 3:0 Pärnu VK.

Mängujärgselt olid peatreenerid ühel nõul, et kodusaalis pallinud tartlased olid mängus rohkem sees ja võitlesid rohkem. Igast sooritusest õhkas rohkem enesekindlust kui külla sõitnud pärnakatel.

img_3248

Bigbank-i peatreener Oliver Lüütsep tõstis eelkõige esile Vanagsi (14 punkti jäädes kuuega plusspoolele) ja Naabri (10 punkti, neist 5 blokis) esitusi, kuid oli rahul kõigi väljakul käinud meestega.

Olen eelmise nädala eest meestele väga tänulik. Poolt võistkonda kimbutasid erinevad kergemad tervisemured, kuid sellest hoolimata suutsid kõik mehed treeningutel ja mängudes oma parima anda. Pärnu vastu tegime hooaja parima partii, kus suutsime algusest lõpuni oma mänguplaanist kinni pidada ja vastast surve all hoida.

Teise geimi keskpaigas andsime korraks järgi, vastane tegi palju omavigu, mis lõhkus mängu loomuliku rütmi ning seetõttu kaotasime ka meie korraks oma 100%-lise keskendumise. Õnneks suutsime kolmandas geimis kohe oma distsiplineerituse taastada ja paremuse maksma panna. Õnnestunud mäng hea vastase vastu andis meile kõvasti enesekindlust lõpetamaks kogu esimene ring puhaste paberitega.

img_3133

Pärnakate peatreener Avo Keel ütles, et tema mehed olid väljakul ühekülgsed kui hambaharjad ja seekord ei saanudki sealt midagi loota.

img_3144

Üks voor ehk 2 mängu enne esimese ringi lõppu on Bigbank tabelit juhtimas ning kindlasti tahab meeskond seda positsiooni säilitada!

Järgmisena ootavad ees TTÜ 15 detsembril Tallinnas ja Selver Tallinn 18 detsembril Tartus.