Bigbank Tartu on Aadu Luukase karikafinaalis!

10. dets. 2021

Bigbank Tartu alistas eile õhtul teistkordselt Pärnu VK tulemusega 3:0 ning tagas koha Aadu Luukase karikavõistluste finaalis, mis mängitakse 22. detsembril Tartus. Kuigi eisle kohtumise esimene geim oli pisut närvilisem ja tasavägisem kui oodati, siis lõpuks oli jõudude vahekord selge. Kõigest 9 mängijaga kohtumisele tulnud pärnakate seis pole hetkel kiita, kuid loodame, et see apraneb ja varst saame taas nautida Tartu-Pärnu heitlusi kõige kõrgemate kohtade eest.

Tartu Bigbanki peatreener Alar Rikberg oli kokkuvõtvalt meeskonna sooritusega poolfinaalis rahul ning loodab, et 22. detsembril suudetakse kodusaalis publikut rõõmustada ja hooaja esimese poole suurima eesmärgi ehk karikavõidu eest väärikalt võidelda!

Bigbanki vastaseks on tulemas kas Tallinna Selver või TalTech, kes omavahelises esimeses kohtumises pidasid viigeimilise lahingu. Paari kordusmäng on planeeritud 15. detsembril ja just siis selgubki, kes on tänavusel aastal teine karikafinalist!

Lisaks meeste finaalile peetakse 22. detsembril Tartus naiste finaalgi, kus esimesena on koha taganud TÜ/Bigbank. Vastast oodatakse paarist Audentes/Noortekoondis-Rae SK/Viaston.