Bigbank Tartu on Eesti meistrivõistluste finalist!

17. märts 2023

Bigbank Tartu alistas kolmapäeval 15. märtsil kolmandal järjestikusel korral Pärnu VK ning kindlustas sellega koha Eesti miestrivõistluste finaalis! Kui kahes esimeses kohtumises olid pärnakad osutanud südi vastupanu, siis viimases neil enam jaksu polnud. Tõele au andes tegi Bigbank Tartu viimases vastasseisus sellise soorituse servijoone tagant, et külalistel ei tekkinud hetkekski varianti mängu sisse saada!

Peatreener Alar Rikberg sõnas kohtumise järgselt, et sellise kohtumise ajal on väga lihtne seista väljaku ääres treenerina, sest meelde tuleb tuletada vaid üksikuid taktikalisi nõuansse, kõik muu õnnestus meestel pea 100%-lt. Juhendaja lisas, et pärnakad olid tõesti terve seeria südid, kuid me lasime neid kohati ka lubamatult palju mängu sisse, sest jäime omade asjadega hätta.

Võimaliku finaalvastast Bigbank alles ootab, sest Barrus Võru VK suutis eile võõrsil alistada Selver/Taltechi ning viia sellega seeria neljandasse mängu, mis peetakse eesootaval pühapäeval Võrus. Kui sealgi peaks Võru võitma, siis tuleb otsustav viies mäng. Küll aga on selge, et seeria algab 26. märtsil kell 17:00 Tartu Ülikooli spordihoones!

ERR-i kokkuvõte ja videointervjuu viimasest kohtumisest