Ole kohal! Bigbank Tartu peab esimesed kodumängud juba sellel nädalavahetusel.

29. okt. 2016

Bigbank Tartu alustas Credit 24 meistriliigat kaks nädalt tagasi võitudega Jekabpilsi ja Daugavpilsi üle. Hooeg  jätkub endiselt lätlaste vastu, kui seekord võetakse kodusaalis vastu Jelgava ja Kuldiga meeskonnad.

„Jelgavat võib pidada natuke tugevamaks vastaseks, eelmise aasta Saja Liiga finalistil on paar juhtivat mängijat küll vahetunud, kuid enam vähem samasuguse taseme on nad säilitanud. Kindlasti ei tohi alahinnata Kuldigat. Peame siin liigas austama iga vastast ja alati oma parima häälestusega mängule minema, muidu on karistus kiirelt tulemas,“ kirjeldas peatreener Oliver Lüütsepp vastsmeeskondi.

Nädalavahetusele minnakse vastu  oma parimas koosseisus, kõik mehed on terved ja heas vormis. Vigastuspausilt on tagasi ka temporündaja Mart Naaber, kes liitus pallitreeningutega selle nädala alguses.

Peatreener ootab mängupildi paranemist ja võitlustlike esitusi: „Kaks nädalat ilma võistlusolukorrata on pikk aeg ja paneb mängutunnetusele väikese pitseri. Samas tajun, et võistkonnal on tohutu nälg mängimise järele, mis omakorda loob fooni, kus kõik mängijad on motiveeritud trennis omandatut mängus realiseerima. Pikem eesmärk on leida stabiilsus ja ühtsus meie mängus.  Ühise mängukeele omandamine võtab aega, aga õnneks oleme alles oktoobri kuus ja saame igat kohtumist võtta kui eraldi väljakutset.“

Rait Rikbergi kommentaar: „Lähme kuue punkti järele. Muidugi on tähtis ka mängupilt ja olen kindel, kui hoiame kokkulepitud asjadest kinni, siis tuleb ka tulemus. Veel ootan nädalavahetuselt, et rahvas leiaks tee saali. Anname endast parima, et ennast taas fännklubi südamesse mängida.“

Olete oodatud!

L 29.10 Bigbank Tartu – VK Biolars/Jelgava kell 18.00

P 30.10 Bigbank Tartu – ASK Jelgava kell 17.00

 

BIGBANK TARTU FANCLUB

fannisark

Fännisärgi hind on 50 €. Sammuti on saadaval BBT hooajapiletid hinnaga 30 €.

Fännisärk tagab sissepääsu kõikidele kodumängudele ning oma ostuga annad ühtlasi ka panuse koduklubi toetuseks.

Särgi omanikele on lisaks kogu kaup Yessport.ee-10% soodsam (v.a mõned tooted).

Fännisärgi omanikele tuleb hooaja jooksul veelgi üllatusi!

Särke saab tellida e-maili teel: info@skduo.ee

Suurused:

Naiste XS-2XL

Meeste S-3XL

Suuruseid saab proovida kodumängude ajal piletikassas.

Kätte saamise aeg kuni 12 päeva.