Bigbank Tartu peab põhiturniiri kaks viimast kohtumist lätlastega!

9. märts 2018

Eeloleval nädalavahetusel läheb BIGBANK Tartu põhiturniiri viimases kahes mängus vastamisi lätlastega. Laupäeval kell 20.00 võõrustatakse Tartu Ülikooli spordihoones Daugavpilsi Universitatet ja pühapäeval kell 19.00 Jekabpils Lusit.

Kui laupäevasele mängule lähevad tartlased vastu favoriidina ning loodavad mängu 3:0 võita, siis pühapäevaseks kohtumiseks selle hooaja Läti tugevaima klubi Jekabpilsiga tuleb valmis olla pingeliseks lahinguks.  Mäletatavasti sai meeskond esimeses ringis just Jekabpilsilt võõrsil valusa kaotuse.

Meeskonna peatreeneri sõnul on Jekabpils selgelt tugevam vastane kui Daugavpils: “Samas aga tuleb tunnistada, et tabeliseisu vaadates meie jaoks ülemäära palju kirge kumbki kohtumine ei tekita. Arvatavasti saab laupäevaste mängude järel meie jaoks see tabel ka lõplikult selgeks ja positsioon lukku. Sellest hoolimata võtame pühapäevast mängu Jekabpilsi vastu tõsiselt. Eelkõige soovime hea mängu pealt vastu minna veerandfinaalkohtumistele ja teiseks on meil tasuda revanš avaringi kaotuse eest. Kindlasti tahab ka Jekabpils selle mängu võitu, sest käib neil ju võitlus veerandfinaaliks soodsab positsioon teenimiseks.”