Bigbank Tartu pidas duelli liider Saaremaaga!

2. nov. 2020

Bigbank Tartu alistus kodusaalis 1:3 Saaremaa VK-le. Liiga liidrirollis olevad saarlased suutsid esimese geimi lõpus sisse lülitada kõrgema käigu ning liikusid sealt kindlalt kahe järjestikuse geimivõidu suunas. Seejärel tegi Bigbank paar vangerdust ning leidis ka emotsionaalselt uue hingamise ning kohtumisse tuli põnevus tagasi. Mitmed väga emotsionaalsed ja pikad pallivahetused pakkusid järgnevad kaks geimi publikule tõelisi maiuspalasid ning oli mida nautida!

Bigbanki peatreener Alar Rikberg sõnas kohtumise järgselt, et talle ei meeldi väga väljend “parem ilus kaotus, kui kole võit”, aga seekordse kohtumise kohta käis see küll. Ta oli rahul, et 0:2 seisust suudeti mängu tagasi tulla, kuid tundis pahameelt, et tekkinud võimalusi viia kohtumine viiendasse ja otsustavasse geimi ära ei kasutatud. Aga mis oluliseim, siis kohtumine näitas, et Credit24 meistriliiga ainuliidreid annab hammustada küll. Lisaks ootab kogu meeskond tagasi vigastatud Alex Saaremaa naasmist!

Videolugu eilsest kohtumisest näed siit

Järgmised kohtumised peab Bigbank Tartu 7. novembril kell 14:00 Aadu Luukase karikavõistluste raames Lotus/Neemecoga ja 11. novembril kell 19.00 Taltech-ga. Mõlemad kohtumised TÜ spordihoones, neist esimene kollases saalis ja ilma suurema publikuta.