Bigbank Tartu sai kaela hõbemedalid!

22. apr. 2019

Bigbanki jaoks lõppes hooaeg hõbedaselt kui neljandat korda alistuti Pärnu VK-le ning tuli tunnistada vastase paremust. Nagu eelmine, siis ka seekordne duell vajas viiegeimilist lahingut. Omad võimalused olid ühel ja teisel osapoolel, kuid kodupubliku toetust nautinud pärnakad, suutsid olla otsustavatel hetkedel teravamad.

Peatreener Ojamets sõnas, et kokkuvõttes võime sellise kohtumise järel lahkuda saalist sirge seljaga, sest võitlust oli küllaga, lihtsalt vastane suutis tiba rohkem ning sellest ka minimaalne vahe.

Kokkuvõtvalt tõi tänavune hooaeg kolme aastase pausi järel meile tiitlivõidu ( võideti Credit24 meistriliiga ehk Balti liiga), lisaks mängisime meistrivõistluste finaalis ja võitsime põhiturniiri. Seetähendab, et me olime pidevalt pildis ning Tartu kinnitas end võrkpallilinnana ja Bigbank eduka võrkpalliklubina!

Nüüd tuleb hooaeg kiirelt kokkuvõtta ja alustada tööd uue ja (veel)edukamaja hooaja nimel. Kuna samad mõtted tiirlevad ka teiste meie tippklubide peas, siis tõotab tulla taas väga põnev võrkpallihooaeg, kuid ennem ootab meid kõiki tuline suvi, kus nii rahvusmees-kui naiskond osalevad Euroopa liigas ja EM-l.

Täname kõiki meie sponsoreid, fänne, treenereid ning mängijaid! Ilma Teieta poleks meid.

Ärge unustage, et võrkpall on jätkuvalt võrratu!