Bigbank Tartu teenis kaks võitu!

5. nov. 2018

Bigbank Tartu  sai laupäeval Põlva Mesikäpa Spordihallis toimunud kohtumises  3:1 võidu Jekabpilsi üle ning pühapäeval mängiti kodusaalis sama tulemusega üle Daugavpils. Kohtumine Mesikäpas spordihallis kujunes eriti haaravaks ning sealne pulik sai näha võrkpalli võrratut olemust. Lisaks tänas meeskond neile sooja vastuvõtu korraldanud Põlva Spordikooli viie võistluspalliga ning soovib seeläbi neile jõudu ja jaksu edaspidisteks treeninguteks.

Pühapäeval kodusaalis võib ühe geimi kaotuse lugeda pigem tööõnnetuseks, kuid kokkuvõttes oldi suurepärast kaitset näidanud vastastest siiski üle.

Alanud hooaeg on algusest peale näidanud, et liiga tase on väga tihe ning iga võit on põhiturniiri lõppkohta arvestades kulla hinnaga. Seetõttu jäi peatreener Ojamets kahe võidupunktiga rahule, kuid sõnas, et parandamisruumi on veel küllaga.

Järgmise Credit24 meistriliiga mängu peab Bigbank Tartu  22. novembril kodusaalis kell 20:00 TalTechi vastu, kes alistas viimati 3:2 Jekabpilsi. Kuid järgmise kohtumise üleüldse peame juba 9 novembril, mil kodusaalis võõrustame Eesti karikavõistluste raames Tallinna Ülikooli, kus pallivad näiteks kunagised meistriliiga mehed Sander Steinberg ja Virko Vantsi.