Bigbank Tartu tõusis liiga liidriks!

4. nov. 2019

Bigbanki meeskond näitas eile võimu kui kodusaalis alistati 3:1 Selver Tallinn, kes samuti tiitlinõudlejate hulka kuulub. Esimene geim läks küll eelkõige vastuvõtu probleemide tõttu külalistele, kuid seejärel oli Bigbank Tartu, eesotsas Kert Toobali tõsteid imetlusväärse kindlusega realiseerinud Märt Tammearuga, pidurdamatus hoos.

Lausa 26 (+20) punkti toonud noor mängumees lahendas tõsteid kadestamisväärse kõrguse ja kindlusega. Teiste tugi oli samuti tugev ja kolm punkti teeniti auga välja. See vajalik lisa viis Bigbanki ka Credit24 meistriliiga liidriks ja turniiri tabelis järgnevad meile nüüd Jekabpils ja Saaremaa VK. Tabeliseisu näed siit.

Peatreener Ojamets oli samuti kohtumise järgselt rahul ja tõdes, et head meelt teeb kui noored mängumehed end üha paremasse vormi viivad ja asju otsustama hakkavad. Samuti jagus tal kiidusõnu kapten Toobalile, kes mehed tihti rünnakul 1-1 olukorda mängis.

GALERII

Järgmised kohtumised peab Bigbank nädalavahetusel Lätis kui laupäeval kohtutakse Limbaži meeskonnaga ja pühapäeval võõrsil antud hetke seisuga liidrite duellis Jekabpilsiga.