Bigbank Tartu võitles, kuid kaotas!

7. okt. 2021

Bigbank Tartu pidas eile Euroopa Meistrite liigas esimese ringi kohtumise Portugali tippklubi Lissaboni Benfica vastu. Vaatmata suurepärasele algusele (esimeses geimis juhiti 18:12), tuli avageimis vastu võtta 24.26 kaotus. Marulise publiku toel, keda oli mängule kogunenud pea 700, suudeti siiski sellest toibuda ning võita teine geim. Kolmandaks ja neljandaks kahjuks jõudu ei jätkunud ning Benfica võttis 3:1 võidu.

Kohtumise ajal ja järgselt tuli tunnistada vastase head klassi, kuid tuhka sai pähe raputada ka endi tegutsemisele, kuid igal juhul näitas mäng, et sellel tasemel klubi alistamine ei ole ulmevaldkonda kuuluv tegevus. Igal juhul minnakse võõrsile lahingut andma ja edasipääsu lootused pole veel kustunud.

Peatreener Rikberg oli kohtumise järgselt küllaltki kriitiline ja sõnas, et mitmel mängijal jäi om atase välja mängimata, kuid ilmselt see ongi kahe võistkonna suurim eirnevus, et neid mehi, kes igapäevaselt oma keskmise välja mängivad, olid vastastel lihtsalt rohkem.

Peatreeneri mängujärgne intervjuu on nähtav siit

Alex Saarema kommentaarid siit

Kevin soo sõnu saad kuulata siit

Bigbank Tartu järgmine kohtumine ongi 13. oktoobril Lissabonis. Otseülekanne ETV2 ekraanil