Bigbank Tartut ootab ees raske katsumus!

8. nov. 2019

Bigbank Tartu meeskond sõidab homme Lätti ja peab seal kahel järjestikusel päeval kaks rasket, kuid kindlasti haaravat kohtumist. Laupäeval on vastaseks Limbaži ja pühapäeval Jekabpils. Kui tabel teises pooles paikneva Limbaži vastu võiks oodata justkui pisut kergemat mängu, siis on viimati nimetatu tegelikkuses just kodus näidanud eriti häid sooritusi. Näiteks raske 3:2 võiduga pääses sealt eurosarjaks valmistuv Saaremaa VK.

Pühapäevane kohtumine Jekabpilsi vastu peaks olema eriti tuline, sest paiknetakse hetkel vastavlt esimesel ja teisel tabelireal!

Peatreener Ojamets sõnas nädalavahetuse eel, et antud kahelt kohtumiselt  niiöelda puhaste paberitega naasmine oleks väga kõva sõna. Ta usub, et meeskond on selleks valmis, kuid selleks peavad õnnestuma kogu võistkond tervikuna ja vajadusel mõnigi mees oma varjust üle hüppama. Ilmselt pidas peatreener siin silmas andekat Alex Saaremaa-d, kel pikkust ja jõudu omajagu, kuid kogemust veel napib. On küllaltki reaalne, et Tanila kerge vigastuse tõttu, peab just Alex nädalavahetusel mehetegusid tegema!

Kohtumise live-score ülekanded leiad siit:

Limbaži vs Bigbank Tartu

Jekabpils vs Bigbank Tartu