Duo tüdrukud Elva etapil kõikides vanustes esinelikus!

24. juuli 2019

Eelmisel nädalavahetusel võõrustas Elva esmakordselt Eesti noorte karikavõistluste

etappi.

Reedel olid võistlustules U-20 vanuseklassi neiud ja noormehed.

Neidude turniiril saavutas kolmanda koha Katariina Vengerfeldt oma paarilise Elina

Skuratovskiga.

Noormeeste turniiril pidid 7.kohaga leppima Hergo Hansman oma paarilise Edvard

Notbergiga ja 9. kohaga Meris Pärna oma paarilisega.

Laupäeval võtsid mõõtu U-18 ning U-14 vanuseklass.

Neidudest osalesid U-18 vanuses paarid Lisette Pihor/Liisa-Lotta Jürgenson,

Laura Laas/Kertu Kokk ning Karlotta Kattai ja Emma Vahelaan oma paarilistega.

Kõige edukamalt läks Pihor/Jürgensonil, kes suutis mitmest keerulisest seisust välja

tulla ning võitles välja raskelt teenitud turniirivõidu.

Ka noormeeste turniiril jõuti poodiumile- Meris Pärna oma paarilisega sai kaela

pronksmedalid.

U-14 turniiril olid kaks paari esmakordselt Eesti tasemel võistlusel osalemas- tüdrukutest

Sandra Talver/Carmel Vares ning poistest veel järgnevalgi hooajal U-12 vanuseklassi

kuuluvad Mattias Meresaar/Konrad Jaani. Poisid veel võidurõõmu maitsta ei saanud,

küll aga motivatsiooni veel proovida ja koos on plaan osaleda veel mõnel turniiril.

Tüdrukud pääsesid poolfinaali, kus tuli vastu võtta 1:2 kaotus ning ka kolmanda koha

mängus tuli seekord tunnistada vastase paremust. Tasuks siiski väga tubli 4.koht.

Pühapäeval toimunud U-16 turniir oli nagu ikka, kõige osavõtjaterohkem. Parimate

duokatena lõpetasid turniiri Karlotta Kattai/Grete Jürgenson, kes said juba sel hooajal

traditsiooniks saanud teise koha. Ettepoole jäi Venemaalt külla tulnud paar Mariia Sedneva/

Alina Emelyanova. Poiste edukaim oli Robin Kahu oma paarilisega, kes lõpetas viiendana.

Tüdrukutest osalesid veel Emma Vahelaan oma paarilisega (5.koht), Lill Kandimaa/Kadriann

Vengerfeldt (9.koht), Mia Marta Miller/Marta Kann (13.koht) ja Marit Anette Huik/ Lisethe

Kruus (13.koht).

Poistest olid võistlustules veel Kristjan Unt/Erik Paris (9.koht) ja Evert Vaher/Timo Raidoja (17.koht)