Duo Volley Cup 2019 tulemused

14. mai 2019

Duo Volley Cup 2019 tõi Tartusse 17 erinevat võistkonda Soomest, Lätist, Venemaalt ja Eestist. Mängiti kolmes erinevas kategoorias kokku ligi 50 kohtumist ning võidurõõmu jagus nii külalistele kui korraldajale Tartule.

Kõige vanemate tüdrukute seas leidsid aset mitmed põnevusduellid, kuid naiskonna karastusega tartlannadel õnnestus võit koju jätta ning otsustavates mängudes alistada nii lätlaste RVS kui soomlaste TUL, kes tabelis vastavalt teise ja kolmandana järgnesid.

Nooremate neiude seas suutis omakorda just soomlaste TUL oma paremuse maksvusele panna ning võtta RVS ja Pihkva ees kuldmedal. Kui esikoht otsustati juba pisut varem, siis teine ja kolmas selgusid alles viimase kohtumise järgselt.

Poisid mängisid seekord vaid ühes vanusegrupis ning alistamatuks jäid sarnaselt tüdrukutele TUL-i poeglapsed. Mitme väga andeka mängijaga vastased alistasid ühe vastase teise järel ning võtsid kulla tartlaste esinduse Tartu SS Kalev ning Olerex/Veski Mati Tartu ees.

Turniiri peakorraldaja Hendrik Rikandi sõnul möödusid 3 päevased võistlused plaanipäraselt ning pea kõik osalenud võistkonnad avaldasid soovi järgmisel aastal naasta. Hea meel oli, et aastase vaheaja järel nägime turniiril lätlaste esindusi, kes lisasid kohtumistele vürtsi.

Kuna tuleval aastal on tegemist 15nda juubeliturniiriga, siis plaanime asja ette võtta veel suuremalt.

Täname turniirile õla alla pannud toetajaid: Tartu Linn, Eesti Leivatööstus, Salvest ja E-Piim.