Euroteekond sai lõpu!

16. dets. 2022

Bigbank Tartu euromängud sel hooajal on lõppenud, sest CEV Challenge Cupi 1/8 finaali kordusmänguski tuli tunnistada Portugali hetke parima klubi A.J Fonte Bastardo paremust!

Peatreener Alar Rikberg võtab viimase mängu ja kogu seeria kokku:

Mängu algus kulus meil saali, vastase ja hilise kellaajaga harjumiseks – sellest ka avageimi üsna kindel allajäämine. Teise geimi vangerdused ja meeste tõsine võitlustahe tõid meid mängu tagasi, mängupilt pakkus nii efekti kui efektiivsust. Siis aga jõud rauges, kolmanda geimi keskel alustas Fonte Bastardo meeskond hullumeelse kaitsemänguga ja pani juurde nii rünnakul kui servil – sellest said nad emotsiooni üles ja peatada me neid enam ei suutnud. Kokkuvõttes näitavad kaks 1:3 kaotust õiglaselt meeskondade vahet. Kui me ise oma parimat mängu näitasime, püsisime mängus sees. Vaid vähestest ebakõladest ja vigadest piisab sellise vastase puhul, et vahe sisse käriseks.

Igal juhul andis eursari meile taaskor dpõnevaid kohtumisi juurde ning seda nii meeskonna kui fännide seisukohast, sest kohtumist uute vastastega oli jälgimas vastavalt 600 ja 1100 silmapaari, mis teeb silmad ette kõikidele muudele kohtumistele.