Hõbedased U-16 tüdrukud!

20. veebr. 2020

Reedest pühapäevani Võrus toimunud U16 tütarlaste EVF karikavõistluste lõpuks said meie tüdrukud kaela hõbemedalid. Esikoha noppis Viljandi ja pronksmedal kuulus Rakvere tüdrukutele.

Esimene võistluspäev algas võiduga 2-0 (25-19, 25-12) Võru üle. Esimeses geimis oli tunda liigset võistlusärevust, aga iga punktiga läks asi paremaks ja muutusime järjest kindlamaks. 2-0 võidu võtsime ka oma teises kohtumises SK Tatsi üle, kus suutsime olla enesekindlad ja vastase liidreid üsna kenasti pidurdada.

Teisel päeval oli meie esimeseks vastaseks Eesti karikavõitja Viljandi, kelle eelmisel turniiril alistasime tasavägises kohtumises 2-1. Kahjuks ei olnud me seekord valmis võitluseks ja jäime kogu mängu vältel liiga passiivseteks. Võit 2-0 (25-16, 25-19) Viljandile. Päeva teises mängus Selveri tüdrukute vastu suutsime oma serviga edu saavutada ja võitsime 2-0 (25-14, 25-20), kuigi Selver mängis väga südikalt ja kergete killast mäng kindlasti ei olnud. Laupäeva viimane kohtumine II finaalgrupist tulnud Palusalu vastu oli ka üsna pingeline. Esimeses geimis olime valdavalt tagaajaja rollis, aga suutsime geimi lõpu 26-24 enda kasuks kallutada. Energilise ja võitleva vastase vastu ei tulnud lihtsalt ka teine geim, mis lõppes meie kasuks 25-21.

Kolmandal päeval oli eesmärgiks saada elu platsil käima ja iga palli pärast võidelda. Seda ka tegime ja kogu võistkonna ühtse panusena õnnestus meil võita eelmise turniiri teise koha omanik Rakvere 2-0 (25-20,25-19). Väga ilus mäng meie tüdrukute poolt! Turniiri viimases kohtumises oli meie vastaseks Kohila, kellelt olime eelmisel turniiril saanud 1-2 kaotuse. Seekord suutsime oma mängu paremini peale suruda ja vastase 2-0 (25-17, 25-16) alistada.

Enne turniiri kimbutasid meid viiruhaiguseid ja päris kõik selleks võistluseks terveks ei saanudki, kuid sellele vaatamata õnnestus kokkuvõttes mängida korralik turniir. Iga tüdruk leidis siit kindlasti oma maasika, aga terve võistkonna ühtse panusena alistasime olulises mängus Rakvere. Kuidas me mängudeks valmistusime, vt siit :

6e7f259b4bc9b7972a2b22b4bf1274e4

Võistkond mängis koosseisus: Karlotta Kattai, Grete Jürgenson (valiti turniiri parimate mängijate hulka), Lisethe Kruus , Lill Kandimaa, Mia Marta Miller, Melani Muro, Marit Anette Huik, Carmel Vares, Karen Dunaway ja treener Liina Kais