Läinud nädalavahetuse tugevad treeningmängud Kaarsilla Cupil viivad meeskonna kontrollturniiride “finaali” Võrru

28. sept. 2016

Bigbank Tartu meeskonda ootab tuleval nädalalõpul ees kolmas ja viimane treeningturniir kui sõidetakse traditsioonilisele Jaan Gutmanni nimelisele 58. Võru võrkpalliturniirile.

Lisaks kohalikule meeskonnale tulevad vastu neli Saja Liiga meeskonda: lätlaste RTU Riia ja Jelgava Biolars ning kodused konkurendid Rakvere VK ning valitsev Saja Liiga võitja Pärnu VK. “Lisaks vajalikele treeningmängudele saame ülevaate ka sellest, millises seisus on konkurendid kaks nädalat enne uue liigahooaja algust.

AJAKAVA

picture-php

Eesti-Läti koondiste vahelise mängu tõttu on puuduliku koosseisuga ka teised, seega saame võrrelda ennast teistega ka ilma Rait Rikbergi ja Toms Vanagsita,” selgitas peatreener Oliver Lüütsepp.

 

KAARSILLA CUP

Eelmisel nädalalõpul mängis Bigbank Tartu kolm treeningmängu Soome tippklubi Valepa vastu. Seejuures laupäeval tuli külla Rakvere VK ning kolme võistkonna vahel peeti maha Kaarsilla Cup nimeline turniir.

„Läinud turniirist on sees kahetised tunded. Suutsime tugeva Soome klubi vastu kohati hästi mängus olla ja igaljuhul arendasid sellise tasemega mängud meid kõvasti. Teisalt suutsime laupäeva hommikul näotu mänguga kaotada pooliku koosseisuga Rakvere vastu. Kollektiivselt olime kehvad, mänguks häälestus oli puudulik ja agressiivsus puudus täielikult.

Asjad on ettevalmistusperioodil sujunud hästi, nüüd tuli sisse esimene negatiivne episood. Peame sellest õppima ja omad järeldused tegema, küsimus pole tulemuses, aga sellise suhtumise ja olekuga ei tohi me tulevikus peale minna isegi mitte ühelegi treeningmängule,“ tegi peatreener ülevaate eelmisest nädalavahetusest ja selgitas kaotust Rakverele.

Möödunud nädala treeningmängude tulemused:

Bigbank Tartu- Valepa 2:2 (23; 23; -15; -23)

Valepa- Rakvere VK 3:0 (12; 15; 19;)

Bigbank Tartu- Rakvere VK 1:2 (-20; 23; -17)

Bigbank Tartu- Valepa 0:4 (-15; -17; -20; -23)

Bigbank Tartu- Valepa 1:3 (-20; -14; 22; -19)