Liidrite duell: Bigbank Tartu vs Saaremaa VK!

22. nov. 2019

Pühapäeval 24 novembril kell 17:00 peab Bigbank Tartu liidrite duelli Saaremaa VK-ga. Sel hooajal kohtutakse ametlikus mängus teistkordselt ning esimese vastasseisu võitsid oma kodusaalis saarlased 3:2. Nüüd tahab Bigbank omakorda näidata, kes on saalis peremees ning võitude-kaotuste omavahelise seisu viigistada.

Kindlasti on kahe võistkonna esimese poolaasta üks suurem eesmärk Aadu Luukase karikavõistlused, kuid sealjuures ei tohi unustada häid sooritusi Credit24 meistriliigas.

Bigbanki peatreener Ojamets sõnas, et ees on tulemas ääretult tihe mängude periood ning koormust ühe või teise mängija puhul tuleb jagada väga targalt. Teatud positsioonidel on see tunduvalt keerukam ja seetõttu peame tegutsema väga targalt ja keskendunult, et saavutada minimaalsete kadudega maksimaalselt hea tulemus ning säilitada olukord, kus mehed püsivad terved. Ta lisas, et duell saarlastega peaks olema maiuspalaks publikule ja kogu meeskond ootab saali rohket publikut! Meeldiv oli näha, kuidas ka Pärnusse sõitis viimane kord üle 20-liikmeline fänniseltskond!

Tule saali ja saa võrratust elamusest osa!

Bigbank Tartu vs Saaremaa VK pühapäeval 24 novembril kell 17.00!