Noored vabatahtlikud üliõpilaste MM-il väärtuslikke kogemusi hankimas. Uuskari-Kaibald 22. koht.

20. juuli 2016

Läinud nädalavahetusel jõudis Pärnus lõpule üliõpilaste rannavolle MM.

Võistlustules olid nii Bigbank Tartu nurgaründajate paar Markus Uuskari/Stefan Kaibald kui ka Duo enda noored, kes vabatahtlikena MM-il kohtunikelt kiidusõnu teenisid ning tulevikuks väärtuslike kogemusi hankisid.

Turniir algas hästi. Oma alagrupis teise koha saanud Stefan Kaibald ja Markus Uuskari kohtusid play-off’i esimeses ringis ehk 32 parema seas USA paariga Branden Clemens ja Brendan Duff. Kahe geimi kokkuvõttes jäid Kaibald-Uuskari neile alla vaid ühe punktiga. See üks punkt tähendas aga, et tuli jätkata mänge kohtadele 17 kuni 32, mitte 1 kuni 16.

Edasistes mängudes jäädi esmalt 1:2 alla Küprose paarile Savvidis/Rudenko, ent võideti 2:0 sloveene Tomazin/Drobnic.
Lõplik koht selgus eestlaste omavahelise duellina, kus Dmitri Korotkov ja Siim Ennemuist alistasid Markus Uuskari ja Stefan Kaibaldi 2:1. Seega lõppkokkuvõttes 22. koht.

Duo noored vabatahtlikena üliõpilaste MM-il

Olenevalt vanusest said meie 20 noort võrkpallurit olla kas pallitüdrukud, liiva silujad või sekretärid.

Treener Kaisa: kõik päevad olid meie jaoks pikad ja väsitavad, kuid tüdrukud pidasid väga ilusti vastu. Viie päeva jooksul saime nii tuult ja vihma, kui ka sooja päikest. Nägime kõrgel tasemel rannavõrkpalli, kus enamik mängudest olid tasavägised ja põnevad. Hea meel on, et meie klubi noored: Ingrid Kiisk, Regiina Malm, Annabel Ilisson, Liisa-Lotta Jürgenson ja Grete Jürgenson, paistsid rahvusvahelistele kohutnikele silma, täna millele valiti neid ka kõige tublimate hulka, kes said osaleda finaalmängudes. Usun, et tüdrukud said juurde kuhjaga motivatsiooni, et ise tulevikus sellisel tasemel võistelda.

Võistlusel osalesid:

Sekretärid: Ingrid Kiisk, Krislin Elis Varul, Regiina Malm, Janely Simenson-Plakso.

Piirikohtunik: Roland Pajuleht.

Liiva silujad: Grete Isabel Huik, Helerin Hansman, Viibeke Tamm, Getter-Marion Kiljak.

Pallitüdrukud: Annabel Ilisson, Mia Laos, Gerda Agu, Diana-Ly Erik, Liisa-Lotta Jürgenson, Grete Jürgenson, Marjeta Jürgenson, Greteli Vähi, Laura Kaseorg, Sirli Anier, Laura Kinter.

Treener Kaisa koos spordiklubiga Duo tänab kõiki vabatahtlikke oma panuse eest!