Olerex Tartu U12 tüdrukud osalesid Eesti Meistrivõistluste finaalturniiril

13. mai 2022

11. mail toimus Tartu Ülikooli Spordihoones kuni 12 aastaste tütarlaste finaalturniir, kuhu olid kohale tulnud võistkonnad üle kogu Eesti. Ka Olerex Tartu tüdrukud võistlesid ning seda edukalt.

Päeva esimene mäng peeti Viljandi võistkonna vastu, kus kohe esimeses geimis näidati enesekindlat mängu. Olenemata järgnenud veidi tasavägisemast teisest geimist, suudeti mäng 2:0 võita.
Järgmiseks vastaseks oli Katoliku SK võistkond, kellega oldi terve hooaja vältel väga tasavägiseid mänge peetud. Ka seekord osutus mäng pingeliseks, kuid tänu hästi õnnestunud kolmandale geimile suudeti mäng 2:1 võita.
Päeva kaks viimast mängu peeti Jõgeva Valla SK ja Rae vastu. Mõlemas mängus küll võideldi kõvasti, kuid seekord tuli vastu võtta vastavalt 1:2 ja 0:2 kaotused.
Kõik võistelnud tüdrukud olid äärmiselt tublid ning kindlasti näidati sellel turniiril hooaja parimat mängu. Tasuks alagrupi 3. koht ning 5.-6. koht üldarvestuses!

Võistkond mängis koosseisus: Mia Hirs, Mia Türk, Emili Ilves, Kristiina Vahter, Maret Pihlap ja Polina Loik, treener Mailis Pajumägi.