Olerex/Veski Mati Tartu tüdrukutele U-12 vanuse etapivõit!

13. dets. 2019

Enne suuri jõuluüritusi toimus U-12 vanuseklassi tüdrukute Eesti meistrivõistluste lõuna regiooni 1. etapp Katoliku spordihoones. Duo tüdrukud osalesid kolme võistkonnaga- kaks esimeses tugevusgrupis ja kolmas teises tugevusgrupis.

Esimesel võistkonnal õnnestus võita kõik mängud. Kõige pingelisemaks ja tasavägisemaks kujunes oodatult viimane mäng Katoliku SK I võistkonna vastu. Pärast võidetud avageimi jäime teises geimis hätta servi vastuvõtuga ning geimikaotus oli tõsiasi. Ka kolmandas olime pidevalt tagaajaja rollis, kuid lõpus suutsime 11:14 kaotusseisust välja tulla- geimi 16:14 ja mängu 2:1 võita. Kiitus tüdrukutele kindla tegutsemise eest otsustavatel hetkedel, kuid turniir näitas, et tööd oma vastuvõtu ja kaitsemänguga tuleb veel palju teha.
Teine ja kolmas võistkond, mis koosnesid suures osas sügisel trenni tulnud tüdrukutest, seekord veel võitudeni ei jõudnud, küll aga said palju väärtuslikke kogemusi. Tüdrukud nägid ja tutvusid, kuidas võistlustel käituda tuleb- mismoodi vastaseid tervitama peab ja kuidas platsil liikumine käib.

Võistlustules olid seekord:

I võistkond: Jennifer Kikerpill, Mirjam Mäe, Rebeca Abel ja Susanna Elisabeth Rikand
II võistkond: Pille-Riin Kaseorg, Sere-Li Ootsing, Kirke Laas, Karolin Mäe, Mia Türk
III võistkond: Noora Tasuja, Kerli Justus, Telle Teesalu, Emili Ilves, Mia Hirs, Maret Pihlap