Olerex/Veski Mati Tartu U-18 poisid pääsesid esimesse finaali!

30. sept. 2019

Olerex/Veski Mati U18 vanuseklassi poisid mängisid nädalavahetusel oma selle hooaja esimesed ametlikud mängud. Tartu ülikooli spordihoones olid karikavõistluste tsoonimängudel vastasteks Pärnu spordikool ning Jõhvi spordikool.

Kohtumises Jõhvi vastu said mänguaega kõik kümme poissi. Olime vastasest kindlalt 3:0 paremad ning seetõttu oli treeneri sooviks, et platsile pääseksid ka muidu nooremas vanusegrupis pallivad poisid.

Pärnu spordikooliga oli mäng juba tõsisem. Tänu suurele hulgale omavigadele õnnestus üks geim ka kaotada, kuid kui servi- ja rünnakuvead kontrolli alla saime, olid kohe ka võidunumbrid üsna kindlad. Tasuks võit 3:1 ja kindlustasime pääsu esimesse finaali, mis toimub 8.-10. novembrini Võrus.

Võistlustules olid: Richard Murak, Robin Kahu, Rene Dapon, Matteus Sova, Kristjan Unt, Ron Rudolf Teesaar, Hendrik Tammemägi, Timo Raidoja, Evert Vaher ja Erik Paris.

 

U20 vanuse poisid mängivad sel laupäeval oma karikavõistluste tsoonimänge samuti Tartus, ülikooli spordihoone sinises saalis. Vastasteks Saaremaa spordikool ja Narva spordikool Energia II. Mängude algus kell 14.00. Ootame rohket publikut!