Olerex/Veski Mati Tartu U-20 tüdrukute edukas start

8. okt. 2019

Teist nädalavahetust järjest olid võistlustules Duo tüdrukud, seekord U-20 vanuseklassi karikavõistluste tsooniturniiri raames.

Turniiril osales lisaks meile Tartu SS Kalev, Põlva spordikool ning Viljandi spordikool.

Kõik kohtumised lõppesid tulemusega 3:0 meie kasuks. Kindlasti ei peegelda tulemused kõikide kohtumiste mängupilti. Kõige tasavägisemaks kujunes mäng Viljandi spordikooli vastu, kellega ka eelnevates vanuseklassides on tihtipeale väga tulised lahingud olnud. Nii ka seekord, kuid Tartu tüdrukud suutsid siiski geimi lõppudes kindlamat mängu näidata võidu võtta. Mänguaega said turniiri käigus kõik tüdrukud, kiitust väärivad nii põhitegijad kui ka vahetusest sekkunud mängijad.

Tähtsam turniir on siiski ees ootamas 15.-17.novembril- Eesti karikavõistluste finaalturniir, kuhu pääsu tagasid lisaks meile veel Selver Tallinn spordikool I ja II, Jõhvi spordikool, Palusalu spordiklubi/Tallinna spordikool ning Rakvere spordikool.

Olerex/Veski Mati Tartu mängis koosseisus: Helerin Hansman, Karmeli Kaasik, Laura Laas, Laura Kaseorg, Sandra Roos, Lisette Pihor, Greteli Vähi, Liisa-Lotta Jürgenson, Kertu Kokk, Annabel Ilisson, Anastasia Kukina ja Grete Jürgenson.