Olerex/Veski Mati U12 tüdrukud pääsesid oma vanuseklassi finaalturniirile.

13. apr. 2019

11.04. toimus Mart Reiniku Kooli saalides U-12 vanusklassi viimane regionaalne etapp. Olerex/Veski Mati Tartu tüdrukud osalesid taas kahe võistkonnaga.

Esimene võistkond võitles pääsu eest finaalturniirile, kuhu tagasid koha iga regiooni 2 paremat ja seda 3 etapi kokkuvõttes. Tüdrukutel õnnestus võita 2 esimest mängu Tartu SS Kalevi ja Lähte/TVSK vastu ning päeva kõige olulisemas mängus Võru spordikooli tüdrukuid. Seekord tuli alla vanduda enesekindlat mängu näidanud Katoliku SK plikadele. Seega turniiril ja ka kokkuvõttes meile 2.koht ja järgmine etteaste juba 7.mail TÜ spordihoones toimuval finaalturniiril.

Teine võistkond sai kolmandas tugevusgrupis kirja 2 võitu ja ühe kaotuse ning näitas treener Grete sõnul tubli ning entusiastlikku mängu.

Esimene võistkond mängis koosseisus: Saskia Lee Neemsalu, Alondra Tobreluts, Liisbet Tobre, Mirjam Mäe, Mari Iher, Rebeca Abel ja Susanna Elisabeth Rikand.

Teine võistkond: Hanna Hänilane, Kreete Marie Kuuse, Angela Pappel, Jennifer Kikerpill, Karolin Varik, Pille-Riin Kaseorg, Kirke Laas ning treener Grete Isabel Huik.