Olerex/Veski Mati U20 neiud lõpetasid hooaja neljanda kohaga

9. apr. 2019

U-20 Eesti meistrivõistlused toimusid 5.-7.04. Tartus, meie uues kodusaalis- TÜ spordihoones. Kolme päeva jooksul tuli maha pidada 5 mängu, millest seekord suutsime 2 enda kasuks kallutada. See tähendas seda, et lõpetasime turniiri neljanda kohaga. Kindlasti on tulemus pettumuseks nii treenerile kui ka mängijatele, kuid ehk kehtib ka siinkohal ütlemine, et kaotustest õpitakse rohkem kui võitudest ja seda nii treener kui mängijad.

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool 15  15:1  5/5 
2. Selver Tallinn Spordikool   12  12:5  5/5 
3. Spordiklubi Tats Kiili  10:9  5/5  
4. Olerex/Veski Mati Tartu  10:9  5/5 
5. Jõhvi Spordikool  4:14  5/5 
6. Võrkpalliklubi Täht Tallinn  2:15  5/5  

Kaotatud mängude kohta võib öelda, et vastased näitasid kindlasti väga head mängu, kuid meie ei leidnud mitte just alati oma emotsiooni ja võitlusvaimu, et samaga vastata. Turniiriga lõpetasid oma noorteklassides mängimise Siiri Mari Sikk, Kertu Kollo, Jade Šadeiko, Katariina Vengerfeldt ja Ethel Uibo. Usun ja loodan neid näha jätkamas võrkpalliga kas naiskonna või ka koondise tasemel. 

Võistkond mängis koosseisus: Siiri Mari Sikk, Kertu Kollo, Jade Šadeiko, Katariina Vengerfeldt, Ethel Uibo, Grete Isabel Huik, Helerin Hansman, Laura Laas, Lisette Pihor, Marily Simenson-Plakso ja Greteli Vähi. Turniiri parimate mängijate hulka valiti Kertu Kollo.

Jaanika Jakobson
SK Duo treener