Olerex/Veski Mati Tartu U-18 tüdrukute võistkond lõpetas Eesti meistrivõistluste finaalturniiri 5.kohaga. Pildid!

24. apr. 2018

Nädalavahetusel Tartus toimunud kuni 18-aastaste tütarlaste EV100 Eesti meistrivõistluste I finaalturniiril võitis esikoha Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool, kes viies mängus kaotusekibedust ei tundnud. Hõbemedali saavutas Rakvere Spordikool ja pronksmedali Selver Tallinn spordikool I.  Olerex/Veski Mati tüdrukud lõpetasid turniiri viienda kohaga.

Seega ei langetud tulemuse poolest ei senisest allapoole ega ka tõustud kõrgemale. Treenerina ei saa keeruliseks kujunenud hooaja lõpuga päris rahule jääda, kuna usun, et osa nii tüdrukute kui ka võistkonna võimetest jäi erinevatel põhjustel realiseerimata.
Positiivsest küljest suutsime viimasel turniiril kõikide vastaste vastu hambaid näidata ja igalt võistkonnalt geimivõidu võtta ning nii mõnedki geimid pöördusid vastase kasuks alles viimaste punktide mängimisel.

Turniiri lõpetuseks pidi hooaja jooksul eelnevalt kahel korral võidetud Selver Tallinn Audentes I võistkond ka sel korral 3:1 meie paremust
tunnistama, seega meile 5.koht.

Usun siiski, et nooremad tüdrukud tegid vanemas vanuseklassis mängides väga suure sammu edasi ning selle seltskonnaga varem mänginud nö
vanematel tüdrukutel on nii mõndagi sellest hooajast õppida ning motivatsiooni edaspidiseks peaks olema piisavalt.

Tänud kõigile kaasaelajatele ning hea sõna või mõttega toetajatele!

Võistkond mängis Eesti meistrivõistlustel koosseisus: Grete Isabel Huik, Helerin Hansman, Triinu-Mai Allingu, Laura Laas, Sandra Roos, Lisette
Pihor, Marily Simenson-Plakso, Greteli Vähi ja Liisa-Lotta Jürgenson.